SİTENİZİN HİTİNİ ARTIRMAK ELİNİZDE

GOOGLE SİTENİZİ NASIL SEVER
Günümüzde giderek artan hatta çığ gibi büyüyen, kişisel blog ve forum siteleri arasında kendi sitenize bir yer bulmak istiyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edin. Hemen belirtelim ki bu önerilerimizi statik bir uygulama olarak değil de daha dinamik ve yorumlayarak kendi düşünce tarzınıza ve zevkinize de uygulayarak yaparsanız siteniz kısa sürede önemli başarılara imza atacaktır.
Sabırlı olun:
Öncelikle sitenize ziyeretçi gelmesi konusunda demir gibi sağlam bir sabıra ve iradeye ihtiyacınız var. Sitenize eklediğiniz içerikler arttıkça ziyaretçileriniz de artacaktır. Kendi başına gelen ziyaretçiden çok arama motorlarının göndereceği ziyeretçiler önemlidir.

Hosting Firmasını iyi seçin:
Hosting firmanızın ucuz olması değil, size de saygı göstermesini bilen, en ufak tarafik artışında en ufak CPU artışında size uyarılar gönderip enerjinizi sömüren değil de makul bir ücret alan fakat müşteri odaklı hostingleri seçin. Hosting seçimiyle ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz. Uzun süreli hosting bakımları arama motorlarından gelen ziyeretçileri önemli ölçüde yok eder. Aylarca süren emekleriniz bir günde yok olur.
Özgün İçerik Ekleyin:
Sitenizin içeriğine ve çizgisine uygun içerik ekleyin. Her gün mutlaka yeni içerik eklemeyi ihmal etmeyin. Sitenizi arama motoru dostuna dönüştürmeniz için başlangıçta ilk 1 hafta 4-5 yazı girin. Bu yazılar size ait cümleler ve anlamlar ifade etsin. Sitenize gelmesini beklediğiniz ziyaretçilerin, beklediği ve bir daha dönmekten memnun olacakları tarzda kısa paragraflar halinde yazılar ekleyin. İkinci hafta, 3-4 yazı, 3.hafta 2-3 yazı ve sonraki haftalar ise 1-2 yazı eklemek yeterli olacaktır.
Etiketleriniz çarpıcı olsun:
Etiketler yeni web teknikleri açısından önemli bir yere sahipler. SEO uzmanlarına göre az ve ilgi çeken etiket (tag) her zaman çok önemlidir.
SEO Hilelerine Başvurmayın
Profosyonel olmayan veya ücretsiz Seo danışmanlığı yapan kişilerin önrediği bir takım teknik hilelere başvurmayın. Hem Google zaten arama algoritmalarını sık sık değiştiriyor hem de Google buna fazla hoş bakmıyor.
Her Zaman Dürüst Olun
Okuyucularınız her zaman sitenizde gerçek ve size ait içerik bulabileceklerine emin olursalar sitenizi mutlaka ık kullanılanlara ekleyeceklerdir.

www.Beyazegitim.com

Sizin İçin Seçtiklerimiz