İngilizce eğitimde başarı iddiası

Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları İngilizce dil eğitiminde başarı garantisi veriyor…

2010 yılında Tüketici Akedemisi tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre Türkiye’nin Dil Eğitiminde en çok tercih edilen markası Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları’nın İstanbul merkez şubesi Şişli Amerikan Kültür 10.000 öğrencisinin kayıt heyecanını yaşıyor.

74 şubesiyle Türkiye’nin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Derneği’nin İstanbul’daki ilk şubesi olan Şişli Amerikan Kültür, hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitiminde Türkiye’nin en önemli eğitim noktalarından biri olarak ön plana çıkıyor.

Özellikle Amerikan İngilizcesi konusunda uzmanlık alanına sahip Şişli Amerikan Kültür’de öğrencilere genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi (TOEFL, TOEIC, IELTS) başlıklarında ister sınıf programı ister özel ders imkanıyla eğitim verilmekte.

Şişli Amerikan Kültür Derneği Genel Müdürü Sibel Türkmen, öğrencileri için, sıcak bir atmosfer oluşturmayı, en iyi ortamda kendi öğrenme şekillerine göre programlar tasarlamayı kendileri için değişmez bir şart olarak belirlediklerini vurguluyor.

Genel Müdür Sibel Türkmen, Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları’nın öğrencilerine sağladığı ayrıcalığı dört madde halinde özetliyor:

Dünyada en geçerli ve kullanılan İngilizce olan Amerikan İngilizcesini öğrenirler.

Avrupa Dil Portfolyosu’na uyumlu dil eğitimi alır ve Avrupa Dil Pasaportunu edinebilirler. Dünyanın neresinde olursanız olun, referansları Amerikan Kültür Derneği olur. İnternet üzerinden anında portfolyolarını doğrulayabiliriz.

Eğitimde başarı garantimiz vardır. Devamsızlıkları % 10’u geçmeyen öğrencilerimiz bir üst kura geçemezlerse aldıkları kuru ücretsiz tekrar alabilirler. Öğrencilerimiz ikinci bir yabancı dili % 80 indirimli alabildikleri gibi Latin Dansları, temel fotoğraf eğitimi, diksiyon vb. sosyal aktivite derslerini de ücretsiz katılabilirler.

Kurumsal İngilizce eğitiminde, Türkiye’nin en büyük kurumlarına hizmet verdiklerini de belirten Sibel Türkmen, her düzey çalışanın ihtiyacına ve kurumsal taleplere göre hem yerinde eğitim hem de şubede eğitim imkanı sağladıklarını bu konuda en başarılı dil kurslarından biri olduklarının da altını çiziyor.

2010 yazında çeşitli kampanyalarla çalışmalarına devam eden Şişli Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları “bir kur alana bir kur bizden” kampanyasıyla ayda sadece 149 liraya ve 10 ay taksitle İngilizce eğitiminiz için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kampanyalar için ayrıntılı bilgiyi için 0 212 343 4 343 nolu telefondan ya da www.akdsisli.com adresinden alabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz