ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN SERT SU

GIDALARLA İLGİLİ EFSANELERE YENİ BİR KATKI DAHA
Basın yayın organlarının, halka haber ulaştırmasının yanında bilgi verme işlevleri de var. Bilgiyi aktarırken özellikle de sağlık gibi insan hayatını ilgilendiren alanlarda bilgi aktarırken özen göstermesinde yarar var. Her şeyden önce bunun bir sav olduğu vurgulanmalı. Peki gazeteler ne yapıyor: Alın işte size bir başlık:”Erkek Çocuğun Sırrı” efendim, bir kimya mühendisi ile bir doktor biraraya gelmişler ve “Suyun İyileştirici Gücü’ adlı bir kitap yazmışlar. Kitapta yazdığına göre PH derecesi yüksek olan suları içenlerin çocuklarının %95 oranında erkek oldukları belirtilmiş. Kitapta şu bilgiler yer alıyormuşı: Erkek kromozomları taşıyan sperm hızla yol almasına rağmen vajinanın asidik ortamında ömrü çok kısadır. Dişi kromozomları taşıyan sperm yavaş yol almasına rağmen vajinanın asidik ortamında daha uzun süre yaşar. Çiftler, çocuk yapma kararından 1 ay önce PH derecesi (sertlik derecesi) yüksek olan su içmeye başlamalı.

1 AY ÖNCE İÇMEYE BAŞLANSIN
Böylece erkek kromozomu taşıyan spermler güçlenir, vajinanın içinde dişi kromozomlardan daha uzun ömürlü olur. Diğer bir deyişle; erkek dişiyi yener.

Kore’de yapılan bir araştırmada, bu yöntemi kullanan anne-babaların yüzde 95 oranında erkek çocuklarının olduğu saptandı. Hazır suların ambalajlarının üzerinde PH derecesi yazar. Çiftler PH derecesi 7 ve üzerinde olan suları tercih ederse bebeğin erkek olma olasılığı artar.

Beyazegitim.com olarak, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmamış çalışmaların sadece bir iddaa olduğunu belirtmeye devam edeceğiz. Bu konuyla ilgili olarak bir kaç soru da biz soralım:

1- PH derecesi 7 ve yukarı olan suların olduğu köylerde, kasabalarda çocukların %95 i erkek çocuk mu?
2- PH derecesi 7 den düşük olan yerleşim yerlerinde çocukların %95 i kız mı?

Sizin İçin Seçtiklerimiz

4 Yorum

  1. Bu ne ya erkek çocuk doğurmak için doğaya yön vermeler filan. Erkek çocuk doğurmak için ne yapmalı diye bir aradım, o da ne? Erkek çocuk sahibi olmak için okunacak dua demiş biri, diğeri erkek çocuk doğurmak için nasıl yatılacağını söylemiş, çüş yani. Alkali su içenler erkek çocuk doğuruyor ve buradaki haber eyvah ki ne eyvah. Erkek çocuk yapma derdine düşmüş millet. Bilim adamları işi gücü bırakmış nasıl erkek çocuk doğururum sorusunun yanıtını arıyor. Onca bela hastalık, onca tedavisi bulunmayan hastalık varken. Erkek çocuk doğurma bu kadar önemli yani. Erkek sperm mi erkek kromozomlarımı derken erkek çocuğa hamile kalmak için hangi saatte hangi yerde …… yuh yani.

  2. ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN SERT SU başlığı bile bence saçmalık var.

  3. Erkek çocuk sahibi olsan ne olacak, hayırsız olduktan sonra. Oysa gerçekten kız evlatları sahip çıkar anaya babaya. Velakin bizler tutturmuşuz bir erkek evlat diye. Bir de sağlıklı olsun tabi.

Comments are closed.